כיצד ניתן להיות שותף אישי של חברת התרגום iTrex

כיצד ניתן להיות שותף אישי של חברת התרגום iTrex

נכון לעתה, ישנם לחברת התרגום iTrex יותר מ50 שותפים אישיים. השותף האישי זהו אדם פרטי שממליץ על חברתנו ושמביא אלינו לקוחות חדשים. זה די פשוט ואינו דורש הוצאות חריגות. שום הוצאות בכלל. אנחנו לא גובים שום מקדמות עבור הליכי הרישום, לא עבור שום לימודי מכינה, לא דורשים מאף אחד שום קניה של שום חומרי שיווק. חוץ מזה, הוצאות הזמן גם הן הינן נמוכות מדי.

למי כדאי להמליץ על חברת התרגום?

כל אחד מאיתנו אינו חי בתוך איזה ואקום, ולא בתוך בועה מחוטא. כולנו מתקשרים במקומות עבודתנו, דנים בנושאי העבודה, נפגשים עם חברינו, עושים היכרות עם אנשים חדשים. תזכורת פשוטה במהלך השיחה על חברת התרגום הטובה והידידותית עשויה להיות מאוד רווחית. שותפינו האישיים הינם אנשים שונים. מישהו מהם מדי פעם בהזדמנות ממליץ עלינו ומקבל על כך את הבונוס שלו, בעוד שהאחרים מביאים אלינו חברות גדולות ומרוויח על כך תוספת משמעותית למשכורתו. אך דבר אחד חשוב מאחד את כולם, דהיינו: הם ממליץים עלינו לא בכפיה, אלא בשמחה רב ובכיף.

קיים ביקוש רב לשירותי חברת התרגום בכל מני תחומי העסק ובארגונים שונים. אלה הן ארגונים ממשלתיים, והן חברות משפטיות, וגם ספקים של כל מני מוצרי יבוא, בתי מלון והרבה עסקים אחרים. כל חברה שמעריכה ומכבדת את עצמה פשוט זקוקה לאתר האינטרנט ולעמוד הבית שלה בשפה האנגלית, נכון לעכשיו.

כמה אפשר להרוויח?

הזמנות לביצוע עבודות תרגום יכולות להיות שונות מבחינת עלויותיהן. לדוגמא, תרגום של דרכון עולה סך-הכול 1500 רובלים, לכן גובה של בונוס עבור דרכון אחד לא צפוי להיות גדול מדי.

תרגום של חוזה זוהי עבודה הרבה יותר רצינית ומשמעותית. היא יכולה לעלות עבור הלקוח 15000 – 30000 רובלים. היקף של הבונוס מהסכום הזה הוא כבר יותר מעניין.

למשל, תרגום של ספר או שך ניירת טכנית יכול לעלות עד 500000 רובלים, ועד 1000000 רובלים, ואפילו יותר. הסכומים למעשה אינם מוגבלים כלל.

אופן ביצוע התשלום

עבור כל הזמנה אותה אנחנו מקבלים ממזמיני שירות אשר פנו אלינו עפ''י המלצתכם, נשלם לכם בונוס שגודלו יהיה בין 5% ל9% מעלותה הכללית של ההזמנה.

אנחנו יכולים לשלם עבורכם את הבונוסים בדרכים הבאות, כגון:

  • לכרטיס הבנק
  • דרך Webmoney
  • דרך Яндекс.Деньги
  • באמצעות העברה בנקאית

חשוב: במידה ואתם לא קבלתם את התשלום, ואין לנו איך ליצור עמכם קשר מסיבות מסוימות, אנא מכם כתבו אלינו ואנחנו בוודאי נפתור את הסוגיה הזאת.

להפוך לשותפנו ולהתחיל להרוויח יחד עמנו זה דבר מאוד קל. סך-הכוך הנכם נדרשים לשלוח אלינו מכתב לכתובת דוא''ל הבאה: partner@itrex.ru, שבו אתם מציינים את פרטי ההתקשרות ומציגים את עצמכם בקצרה. ראש קבוצת השותפים יצור עמכם קשר באופן אופרטיבי ויספר לכם בפירוש אודות תנאיי השתתפותכם, ייתן מענה לכלל שאלותיכם וישלח לכם את כל המידע הנדרש בכדי שמיד לאחר מכן הייתם יכולים לגשת לעבוד עמנו. 

הנך יכול גם להתעניין בדבר הבא:
להירשם לקבלת חדשות שלנו