עבודות תרגום לפי נושאים וכתיבה מחדש

עבודות תרגום לפי נושאים וכתיבה מחדש

במידה והנכם מתעניינים באוסף של דברי דפוס לועזיים לפי נושא מסוים או בזה שנלקח מהמקורות המסוימים, אנחנו נשמח לבצע את עבודות התרגום ונכין עבורכם את הסיכום הפסיפסי – דייג'סט. מומחינו יעזרו לכם לחבר את רשימת המהדורות המודפסות ואתרי האינטרנט אשר מכילים את המידע הנדרש.

על מנת שאתם בעצמכם תוכלו לפרסם את החומרים המתורגמים, מבלי להפר את חוק היוצרים, אנחנו מציעים לתשומת ליבכם את השירות של הכתיבה מחדש, זאת אומרת שכתוב של הטקסטים בנוסח המחודש, במלל שונה, אך בתנאי השמירה על המשמעות המקורית. באפשרותנו לא רק להעתיק את התמלילים מחדש, אלא גם להשים אותם בידיעות חדשות.

בעת ביצוע הכתיבה מחדש חשוב מאוד להעביר את משמעותו של טקסט המקור, וגם להתאים את הטקסט החדש לקהל היעד המסוים, אשר עבורו נועד החומר הזה. למשל, אי אפשר יהיה לשכתב אותו המאמר בצורה דומה הן עבור איזשהו ירחון מדעי-פופולרי והן עבור הפורום הנשי. הרי ישנו שוני מובהק במבנה של המידע, במינוח, בסגנונות. היות ואינכם זקוקים לעבודות תרגום חד-פעמיות, אלא לתרגומים קבועים, מומלץ לחתום עמנו על ההסכם לשירותי המנוי. תוכלו לקבל את הדייג'סטים ואת המאמרים והכתבות המעובדים מתוך המקורות הלועזיים במשך יום אחד ועד 5 ימים לאחר שדברי הדפוס האלה הוצאו לאור.

מדוע ולמה חברות רבות בוטחות בנו בביצוע עבודות תרגום בכתב?

אילו יתרונות מיוחדים אנו מבטיחים?

כיצד אנחנו עושים את עבודות התרגום?

את כל התשובות על השאלות הנ''ל תוכלו לאתר בעמוד עבודות תרגום בכתב.

האם נשארו לכם עוד שאלות? אנא מכם חייגו אותנו ותשאלו אותן במספר הטלפון הבא: +7 (495) 739-5696, או באמצעות הדוא''ל שכתובתו היא כגון: info@itrex.ru, או בדרך אחרת הנוחה לכם.

להלן פרטי ההתקשרות שלנו

אנחנו מתרגמים:

מאמרים בנושאים שונים (פיננסי, טכני, רפואי, מדעי, משפטי, עסקי), הודעות לעיתונות, דוחות, תוצאות המחקר, נתונים סטטיסטיים, ספרים. זוהי הרשימה הלא מלאה. אנא מכם תודיעו לנו אילו חומרים יש לתרגם ולעבד. אנחנו נשמח להשיב על שאלותיכם, נקבע את עלות השירות ונגדיר את מועדי ההגשה של ההזמנה המוכנה.

כיצד: בקבוצתנו ישנם מתרגמים, מחברים ועורכים, בעלי ניסיון רב בהכנת דייג'סטים ובכתיבה מחדש. הם בעצם מתמחים בתחומי הידע השונים, מבינים היטב את עקרונותיה של הסגמנטציה של קהל היעד, ישנן להם יכולות אנליטיות מצוינות. התמלילים הסופיים צריכים להכיל את המידע כולו, הם משמשים חומרים עצמאיים אשר מוכנים לשימוש בהמשך.
השירותים הקשורים:
הנך יכול גם להתעניין בדבר הבא:
להירשם לקבלת חדשות שלנו