תרגומי שטח בנסיעות וטיולים

תרגומי שטח בנסיעות וטיולים

בנסיעתכם לחו''ל יכול להיות שתצטרכו את עזרתו של המתרגם, אפילו אם אתם בעצמכם שולטים בשפת המדינה בה הנכם מבקרים. ליווי המתרגם, בעל הניסיון בשטח, יאפשר לכם לתקשר חופשי עם שותפיכם הלועזיים, להתרכז בנושא המפגש ולקבוע מגעים. בנוסף, ייתכן שתהיינה סיטואציות בלתי צפויות, כמו כן שימוש במונחים ספציפיים בעת הדיון אשר עמם מתרגם מנוסה יוכל להסתדר בקלי קלות.

אנחנו נספק אתכם את המתרגם המוסמך העובד בע''פ בכל עיר גדולה של העולם. המומחה שלנו ילווה אתכם גם כאשר תעברו מעיר אחת לעיר אחרת. במידה ויהיה צורך, נאתר עבורכם מתרגם מקומי ביעדכם.

כאשר הנכם מזמינים את ליווי המתרגם, כדאי לכם לקחת בחשבון את ההוצאות האפשריות הקשורות למעברו, מגוריו ותזונתו, כלומר דמי אש''ל (אוכל, שתייה, לינה) (בדרך כלל ארוחות בוקר וערב). הוכח יותר מפעם אחת כי ההוצאות הנוספות האלה הינן הרבה יותר רווחיות מאשר הזמנת שירותי מתרגם בחו''ל. ברוב המדינות של אירופה ושל ארצה''ב שירותי המתרגם עולים הרבה יותר בניגוד לרוסיה. מבחינת האיכות ההזמנה שכזאת היא רווחית במדינות של אסיה (במיוחד בסין והודו), היכן שמאוד קשה למצוא מתרגמים טובים (כמובן שהינם מופיעים בבסיס הנתונים שלנו).

  • באיזה סוג של תרגום לבחור – בעקבי או בסימולטני?
  • כיצד ניתן לנהל אירוע בהצלחה ולא לשלם כסף מיותר?
  • מדוע מומלץ להזמין את התרגום בע''פ מראש?

את כלל התשובות על השאלות הנ''ל תוכלו למצוא בעמוד שבו מדובר בעבודות תרגום בעל-פה.

נשארו עוד שאלות? תשאלו אותן בטלפון שמספרו הוא כדלקמן: +7 (495) 739-56-96, או דרך הדוא''ל שכתובתו הינה דהיינו: ,a href="mailto:info@itrex.ru">info@itrex.ru, או באמצעות דרך אחרת הנוחה עבורכם.

להלן פרטי ההתקשרות שלנו

לקבלת מידע מפורט נוסף אודות שירותי התרגום בזמן נסיעותיכם או בטיוליכם

בהתאם למטרותיכם ולדרישותיכם נוכל לבחור עבורכם מתרגם מוכשר בעל ניסיון רב של עבודתו בחו''ל. מכיוון שהמקצוען הזה ילווה אתכם במהלך תקופה לא קצרה, חשוב שתרגישו בנוח בתקשורתכם עמו. על מנת שתוכלו להעריך את תכונותיו המקצועיות והאישיות של המתרגם הנבחר עבורכם, אנחנו מארגנים מבדקים של כישוריו ומראיינים אותו לפניכן.

אנו ממליצים כי תזמינו את עבודת התרגום בע''פ לפחות שבוע ימים לפני האירוע, ושכמה ימים לפניכן תשלחו למתרגמים את כל החומרים הקשורים לעבודתם.

השירותים הקשורים לכך:

עבודת תרגום בכתב

נא לחשב את העלות או מיד להזמין את עבודת התרגום

הנך יכול גם להתעניין בדבר הבא:
להירשם לקבלת חדשות שלנו