מבצע, שירות "על המפתח" – TURNKEY

מבצע, שירות "על המפתח" – TURNKEY

בעת התכוננות לקראת תערוכה בינלאומית, כנס, פורום עסקי או לאיזשהו אירוע גדול אחר, חשוב להקפיד על וודאות, עיתוי ואיכות עליונה. המועדים הינם בדרך כלל מוגבלים. תוך תקופת זמן קצרה צריך להספיק לתרגם ולהדפיס מצגות, נאומים, ספרונים, קטלוגים, למצוא מתרגמים טובים. חברות רבות מפנים את המטלות האלה לקבלנים שונים. במקרים אלה על המנהל להשגיח על התהליך באופן מתמיד, לתאם יחסי גומלין בין כמה מבצעים, להסדיר בעיות הקשורות לאי התאמה למועדים, להפנים מאות פרטים קטנים. בבלגן זה תמיד שוכחים משהו, מדלגים על שגיאות, מסכימים לפשרות.

אנחנו מציעים לכם גישה פשוטה ויעילה יותר – תבטחו בנו עם תשלובת העבודות כולה, כלומר: תרגום, עריכה והדפסה של שלל החומרים הנועדים לאירוע, בחירה בצוות מתרגמים בע''פ. אנחנו נארוז את החומרים המוכנים ונוביל בזמן ליעד כלשהו. אנחנו גם לבחן את המתרגמים בע''פ וניתן להם את כל ההוראות, נצייד אותם בכל המסמכים והמידע הנדרשים עבורם בשביל הכנתם ההולמת. אנחנו נוביל ונתקין את פריטי הציוד הנדרשים לעבודת תרגום סימולטני. הנכם בתורכם תוכלו להתרכז במטלותיכם הישירות ולהתכונן לאירוע כמו שצריך.

אנחנו רגילים לבצע את כל העבודות בעצמנו: בקבוצתנו עובדים מתרגמים מקצועיים הן בכתב והן בע''פ, עורכים, מעצבים, לרשותנו בסיס דפוס מודרני ועדכני. זה מאפשר לנו לצמצם את ההוצאות, להבטיח איכות יציבה ולהקפיד בשיא החומרה על מועדי הגשת ההזמנה המוכנה. לקבלת מידע מפורט יותר אודות כל שלב של עבודתנו, כלומר איך אנחנו מספקים את האיכות הגבוהה, לאילו יתרונות הנכם זכאים במידה ותשתפו עמנו פעולה, נא לקרוא כאן:

על מנת להזמין את השירות "אירוע", אנא מכם תיידעו אותנו אודות מטרתכם:

בטלפון: +7 (495) 739-56-96

באמצעות הדוא''ל: info@itrex.ru

או בדרך אחרת הנוחה לכם

המנהל יברר עמכם את כל הפרטים והדרישות וכבר באותו היום יגיש לכם את החישוב המדויק של עלויותיו ושל מועדיו של הפרויקט.

הנך יכול גם להתעניין בדבר הבא:
להירשם לקבלת חדשות שלנו