מדיניות של סודיות

מדיניות של סודיות

אנחנו מבטיחים ללקוחותינו סודיות מלאה והגנה על המידע. ההבטחה הזאת מתפשטת גם לכלל המסמכים וחומרים כלשהם אשר אנחנו מקבלים במהלך שיתוף פעולתנו, כולל בשלב של הערכת עלותה של ההזמנה.

נהלי הסודיות הינם רשומים בכל אחד מהסכמינו. לפי בקשתו של מזמין השירות, אנחנו יכולים לשנות ולהשלים את נוסחי התקנות של החוזה, להוציא הסכם חדש או מכתב מיוחד אודות הסודיות בטופס עם הלוגו של חברת התרגום iTrex, או לספק הבטחת ההגנה על המידע בצורה אחרת.

על מנת לספק את הסודיות, אנו רגילים לנקוט בצעדים הבאים, כדלקמן:

  • חותמים על הסכם הסודיות עם כל עמיתי הצוות של חברתנו;
  • מכניסים תקנה אודות הסודיות אל תוך כל החוזים וההסכמים עם כלל הקבלנים העובדים בתחום התרגום אשא אותם אנחנו מגייסים לביצוע עבודות מסוימות;
  • מאחסנים את כל החומרים בכספת, אותם קבלנו ממזמין השירות בצורת דפוס או בפקס. כל המסמכים בפורמט האלקטרוני, כולל את עותקיה האלקטרוניים של הניירת אשר אותם אנחנו שומרים בקבצים מיוחדים בשרת באופן מקודד. גישה אל המסמכים מהמקורות החיצוניים איננה אפשרית בכלל, בעוד שמבפנים הגישה הזאת הינה מוגבלת בצורה קשוחה;
  • בעת הגשת ההזמנה המוכנה, אנחנו מחזירים לידי מזמין השירות את כל החומרים המקוריים אשר התקבלו בצורת הדפוס. לפי דרישתו של הלקוח, אנחנו משמידים את כל החומרים אשר ישנם לרשותנו, במסגרת ההזמנה המסוימת.

האם נותרו לכם עוד שאלות? אנא הרגישו בנוח ושאלו אותנו בטלפון שמספרו הוא: +7 (495) 739-56-96, או באמצעות הדוא''ל אשר כתובתו הינה: info@itrex.ru, או באיזושהי דרך אחרת הנוחה לכם ביותר.

להלן פרטי ההתקשרות שלנו

הנך יכול גם להתעניין בדבר הבא:
להירשם לקבלת חדשות שלנו