לכבוד חבריה ושותפיה של חברת התרגום iTrex

לכבוד חבריה ושותפיה של חברת התרגום iTrex

אם הגעתם לעמוד הזה לא במקרה, זאת אומרת כי הנכם מתעניינים באפשרויות להרוויח יחד עמנו.

בשנת 2006, כאשר הקמנו את חברתנו, הומלצנו לחברינו רק מפני שהם היו חברינו, וגם משום שאנחנו תותחים. לאחר מכן, חבריהם של חברינו התחילו להמליץ עלינו לאחרים. ואז עצרנו לרגע וחשבנו לעצמנו: וואלה, היה מה זה כיף אם כל אלה שהמליצו עלינו היו יכולים גם כן להרוויח על כך.

ההמלצה הטובה ביותר  הינה עצתו של החבר, ואילו הכרת-התודה הכי טובה היא... אתם בעצמכם יודעים מהי

ככל שחברתנו תפסה יותר תאוצה וצמחה, כך כמה מלקוחותינו החלו להמליץ עלינו יותר לשותפיהם וללקוחותיהם. כך לאט-לאט שדרגנו את מערכת יחסינו והפכנו למשהו הרבה יותר מועיל ושימושי מאשר סתם מזמין שירות – מבצע.

חלק נפרד של חברינו הינם שותפי החברות. בעזרתנו ובזכותנו הם מציעים ללקוחותיהם תועלת הרבה יותר גדולה ממה שהלקוחות הללו מצפים.

כיום ישנם לנו יותר מ50 שותפים פעילים. הם כולם שונים מאוד. אלה הן חברות והן אנשים פרטיים. לפעמים מישהו נזכר בנו בהזדמנות ובעקבות התזכורת הזאת מקבל את הבונוס שלו בהמשך. מישהו מביא אלינו חברות גדולות וכתוצאה מכך נהנה מהתוספת המשמעותית למשכורתו. מישהו שולח אלינו את לקוחותיו, בעוד שמישהו אחר מקבל מלקוחותיו את המסמכים ונעזר בנו על מנת להחזיר להם אותם המסמכים המתורגמים. אבל ישנו דבר אחד חשוב שמאחד את כולם, דהיינו: הם בוטחים בנו, מאמינים לנו וממליצים עלינו בשמחה רבה.

אתם יכולים להפוך לחברינו בלי שום קשר למעמדכם. לא משנה אם אתם מייצגים חברה גדולה או אם הנכם מוגדרים כעוסקים עצמאיים. ישנו לנו מגוון רחב של ההצעות ותוכלו למצוא את מה שמעניין אתכם על בטוח.

אנו מעריכים את חברינו ונשמח לראות אתכם ביניהם

כניסה לחברות מאוגדות

 

כניסה לאנשים פרטיים

הנך יכול גם להתעניין בדבר הבא:
להירשם לקבלת חדשות שלנו