תרגום של מסמכים פיננסיים \ כלכליים

תרגום של מסמכים פיננסיים \ כלכליים

תחום זה של התרגום דורש דיוק עליון וקפדנות-יתר מהמבצעים. יחד עם זאת, הוא עדיין נשאר אחד התחומים הנדרשים ביותר בשוק של שירותי התרגום

אחד הכיוונים של התמחות חברתנו הינו תרגום מקצועי של עלוני-מידע ושל שאר המסמכים הקשורים לפעילות הכספית של אותה החברה. מומחינו עסוקים בתרגום הניירת מרשויות המיסוי, מס הכנסה. חוץ מזה, הם עובדים עם דוחות חשבונאיים, דוחות פיננסיים, כל מני ניתוחים אנליטיים, ניתוחי בנקאות, חוות דעתם של מבקרים, מיזמי השקעות, מחקרים בתחום הכלכלי, סקירות כלכליות וכד'. אנחנו מתרגמים עלונים, חשבוניות מס, חשבוניות רגילות, ביחד עם יתר המסמכים הפיננסיים והכלכליים.

בעידן של האינפורמטיזציה ההמונית, מערכות פיננסיות פועלות במהירות מופרזת. בתנאי הזמן המצומצם והמוגבל, מזמין השירות אינו רק זקוק להכנתם של כלל מסמכיו בעיתוי הנכון, אלא גם לתרגם אותם כראוי, כלומר מהר ובאופן איכותי. תדמיתם של השותפים העסקיים והצלחתה של עסקה כלשהי הינן לרוב תלויות באיכותו של התרגום. בזכות מומחינו אנחנו יכולים להבטיח את קפדנותו, איכותו ויעילותו של התרגום. פרט לכך, עבור לקוחותינו אנו תמיד נערכים להציע את מדיניות התמחור הגמישה בנוסף ליחס אישי ואוזן קשבת כלפי מרבית הדרישות המוטלות עלינו.

בשירותינו משתמשים העסקים והארגונים הבאים, כגון: BNP Paribas, הלשכה הלאומית של תולדות האשראי, האגודה המדעית והכלכלית «TSENTR», בנק «INTEZA», נציגויות החברות «Coinstar Money Transfer Limited», חברה פיננסית של השקעות METROPOL, ROSNO, PROBIZNESBANK, בנק UNIASTRUM BANK, ואחרים רבים.

אפילו שגיאה קטנטונת אחת או חוסר דיוק אחד במסמכים פיננסיים לפעמים עלולים לגרום לנזק קטלני ולעלות לבעלי החברות הון שלם. אנחנו לוקחים את החשיבות העליונה הזאת בחשבון, לכן בחברתנו את העבודה הזאת של תרגום המסמכים הכספיים מבצעים אך ורק המקצוענים שהוכיחו את הכשרתם הגבוהה דרך הצטברות ניסיונם הבינלאומי הרחב. הפיקוח וההשגחה על תקינותו וסגנונו המדוקדקים של תרגום המסמכים כאלה, על התיאום לנורמות המשפטיות של ארץ היעד, — מתבצעים ע''י עורכנו אשר עובדים בשיתוף הפעולה ההדוק עם צוות המתרגמים.

לנוחותו של הלקוח החברה בנוסף לכך מציעה הטבות הבאות, כדלקמן:

הנך יכול גם להתעניין בדבר הבא:
להירשם לקבלת חדשות שלנו